Leden 2016

Vyhlášení- Jaký pokoj je hezčí?

29. ledna 2016 v 15:50 | Následnice |  Liv a Maddie
Ahooojky!

Dneska jsem si vzpomněla, že tady mám pro Vás vyhlášení Jaký pokoj je hezčí.. Pokud to ho chce někdo vidět tak ZDE

Je tam bud za A Meddi, nebo za B Liv

Takže hezčí pokoj je:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
LIV - B

Liv měla 3 hlasy 60% a Meddie 2 hlasy 40%

Tak jo to by bylo k tomu asi vše :)

Hudba z Aanga

28. ledna 2016 v 18:33 | Následnice |  Avatar Aang
A tady máte hudbu z Aanga :)


Ukázka z 1 dílu Korry

28. ledna 2016 v 18:24 | Následnice |  Avatar Korra
Ještě jednou Ahoj.. Koukala jsem na YouTube a našla jsem začátek 1 dílu Korry :D Když jsem to poprvé viděla tak jsem se rozbrečela.. A omlouvám se, že je to v angličtině, ale i tak se mu dobře rozumí! xD


Test- Aang and Korra

26. ledna 2016 v 18:43 | Následnice |  Avatar Aang

Ahojky! Tak tady máte ten slíbený test z pondělka.. Já se teda omlouvám, že tady včera nebyl, ale mně se moc nechtělo na počítač.

Ok.. Už asi někdo ví, jak se to tady u mě hraje, ale radši ještě jednou řeknu:

Máte tady otázky na které musíte odpovědět např: 1. Je Aang nesmrtelný? NE (nemusíte opsat tu větu jenom číslo té otázky a odpověd :) nebo se prostě řidte 1 odpovědi) xD

1. Kolik je Koře?
2. Kolik dětí má Aang?
3. Jaký avatar byl před Aangem?
4. Potká Korra vládkyni země Toph?
5. Jak se jmenuje Pán ohně?

Doufám, že se tento test líbí! Je takový jednoduchý.. A předem DÍKY za odpovědi :)

A PS:
Tento test najdete v rubrice Avatar Aang..

Vyhlášení testu- Začátek

24. ledna 2016 v 9:10 | Následnice |  Descendants

Ještě jednou AHOJ.. Ještě jsem skoro zapomněla na test- Začátek :) Tyto testy tu budou ještě hodně krát! xD

Správné odpovědi:

1.A
2.D
3.B
4.C

Doufám, že se líbilo a Díky za účast..! Pokud chceš vidět test tak KLIKNI ZDE

Vyhlášení VS

24. ledna 2016 v 9:08 | Následnice |  Descendants

Ahojky, jak jsem řekla, že někdy něco dodělám o Následnících tak dneska tu je vyhlášená Mal VS Evie:

A vyhrála
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mal

Jediný hlas a bylo by to nerozhodně! Tak děkuji za hlasování! Tohle tady bude taky, ale Aang VS Korra! :)

O Koře

23. ledna 2016 v 22:26 | Následnice |  Avatar Korra

Koře je 17 let, už když byla malá věděla, že je avatar. Ovládala 3 živly: voda, ohen, země. Jediný živel, který jí nešel byl vzduch. Na severním polu si zdokonalovala své ovládání živlů. Když tyto 3 živly ovládala skvěle, její mistři dohodli, že je připravená na výcvik v ovládání vzduchu. A to jí měl vyučovat syn Avatara Anga Tenzin. Měl jí ale vyučovat na Severním polu, jenže Tenzin kvůli záležitostem v Republic city nemohl, a tak se Korra rozhodla, že za Tenzinem pojede do Republic. Ještě před odjezdem, o kterým tedy nikdo neměl vědět, za ní přišla Katara a řekla jí: "Pěkná noc na útěk, vid? Aangův čas se naplnil. Můj bratr a mnoho mích přátel odešlo, je čas, aby ty a tvoje generace převzla odpovědnost za udržení míru a rovnováhy na světě. Myslím, že budeš skvělí avatar!"

O Aangovi

22. ledna 2016 v 19:20 | Následnice |  Avatar Aang

Ahoj! Dnes tu mám pro Vás něco o Aangovi! :)

Aang je vzdušný nomád. Je Avatarem po Avatarovi ohně Roukovi a po Aangovi následuje Avatar Korra. Avatar se musí naučit ovládat všechny čtyři živly - vodu, zemi, oheň a vzduch. Vzhledem k jeho zamrznutí v ledovci během celých 100 let války má nelehkou úlohu - do léta se naučit ovládat všechny živly a porazit tak Pána ohně Ozaie a nastolit ve světě mír. Aang je jedním Avatarem, který umí techniku ovládání energie a tak ovládat energii druhých a zbavit je jejich vládnutí, od Aanga se tuto techniku naučí Korra.

Aang je taky posledním vládcem vzduchu a poslední nadějí pro svět a navrácení rovnováhy. Do léta před příletem Sozinovi komety se musí naučit ovládat všechny čtyři živly a porazit tak Pána ohně Ozaie, aby ukončil válku a ve světě opět nastolil mír a ztracenou rovnováhu! Pokud by to do příletu komety nestihl, národ ohně by díky Sozinovi komety její síle dobyl zbývající území Království země a svět by tak skončil pod jejich vládou.

Aang to nemá lehké, protože každý avatar se všechny čtyři živly naučil za dlouhou dobu, a Aang má na to asi jen půl roku!

Po staleté válce..

Po porážce Pána ohně Ozaie začne mít Aang vztah s Katarou, se kterou nakonec má tři děti - Kya (vládkyně vody), Bumi (bez schopností vládnutí, ale po otevření portálu získává schopnost ovládání vzduchu) a Tenzin (vládce vzduchu).

Články 21.1 - 24.1

21. ledna 2016 v 19:22 | Následnice

Ahojky, ještě jednou :) Tady máte jak by asi měly vycházet články:

Čtvrtek- Aang

Pátek- Aang

Sobota- Korra

Neděle- Jiné věci!

Každý týden se to bude měnit (popřípadě, máte to v menu)

O seriálu_Aang

21. ledna 2016 v 19:08 | Následnice

Ahoj! Dnes tu mám něco o seriálu Avatar Aang!

Tento svět je rozdělen na 4 národe- Vodní kmeny, Království země, Vzdušné nomády a Národ ohně. Takže 4 národy- tedy i 4 živly: Země, Ohen, Vzduch a Voda! Pokaždé se zrodí nový avatar, jenom když zemře v avatarském stavu už nebude existovat.. Jedině avatar se musí naučit všechny 4 živly! Každému avatarovi to trvalo pár let, ale Aangovi ne, no taky se to musel rychle naučit! Protože v jejich světě mají stoletou válku, kterou vede Pán ohně Ozai. Jeho otec, vpadl spolu s vojskem do Vzdušného chrámu, a všechny zabili, kromě Aanga (ten tam nebyl).

Aang byl 100 let zmrzlý v kostce ledu spolu s jeho bizonem Appou.. Aanga a Appu našli bratr a sestra- Katara a Soka.. Soka zezačátku neměl rád Aanga, ale to se rychle změnilo :) Aang je taky jediným vládce vzduchu, a také když ovládal vzduch všichni poznali, že je to avatar.