Avatar Zen

29. března 2016 v 14:10 | Avatarka |  Příběhy

Moje učení ovládání ohně téměř skončilo, a za pár dní se budu učit ovládání vody, už se nemůžu dočkat.

Konečně jedu zpátky domů, a hrozně se těším až uvidím kamarády. Po pár hodinách jsme konečně přijeli, a všichni kamarádi na mě čekali. Byli hodně zvědaví jak se mám, jak jde učení ovládání živlů atd.. Ale než jsem něco stačila říct, řekli, že pro mě mají překvapení. Zavedli mě do mé oblíbené restaurace, která se jmenoval po mně Avatarka SHIRANA (moje jméno bylo vybarvené mojí oblíbenou barvou světle zelenou, a Avatarka černou) Byla jsem dojatá a chtěla jsem se rozbrečet, ale ani to jsem nestihla. Rychle mě popadli a šli jsme se najíst. Já jsem vždy byla hrozný labužník, a na jižním polu nebylo moc dobré jídlo. Hrozně dobře jsem si povídali, za tu dobu co jsem byla pryč se tady hodně stalo. Ale snědla jsem toho opravdu moc, a radši jsem už řekla, že půjdu domu si odpočinout..

Druhý den jsem pořád byla přejedená, a tak jsem se rozhodla nic nedělat. A to u mě znamená jít do knihovny Avatarů. Já o mích bývalí převtělení skoro nic nevím, takže jako první jsem si vybrala knihu která měla opravdu hodně stránek, a kniha byla o Avatar Zenovi. Knihu jsem otevřela a vypadl na mě takový malí lísteček, a dozvěděla jsem se toto: Zen si psal takovou "knihu" kde psal všechno co prožil, jak se učil ovládání živlů atd.. (vlastně myslel, že se tato "kniha" jednoho dne se dostane k budoucímu Avatarovi, a pomůžemu) Jenže v té "knize" chybělo opravdu moc stran, tak se lidé rozhodli to trochu upravit. Možná jsem věděla kde tato "kniha" bude, ale to až později.

Jsem Avatar Zen a jsem vládce vody. Když mi bylo 16 let všechno jsem se dozvěděl. V té době jsem nebyl připravený být Avatar. Byl jsem jenom 16 letý hoch, který se chtěl zdokonalovat v ovládání vody. Byl jsem vždy hyperaktivní, a proto mě rodiče dávali na opravdu moc "kroužku", které mi pomáhali se zdokonalovat v ovládání vody.

Moje rodina nebyla jako každá jiná. Rodiče si mě vždy nevšímali, ani když se zjistilo, že jsem Avatar. Šel jsem se s nimi rozloučit, ale nechtěli mě vidět. Moc mě to neranilo, tohle dělali neustále. Ale věděl jsem že mi někdo jiný zlepší náladu, můj kamarád Akasan. Řekl jsem mu, že musím odjed, ale určitě se znova uvidíme..

I hned jsme vyrazili hledat učitele. Jako prvního učitele jsem měl Tana. Byl to vládce země, a byl velice hodný, mírný. Jeho technika na ovládání země byla neskutečná. Naučil mě toho opravdu hodně. Potom jsme s Tanem a s ostatními našli po dlouhé době druhého učitele. Byl to vládce vzduchu jménem Guen. Vždy byl Guen klidný. Když mi něco nešlo, řekl mi pár rad. Třeba abych splynu s větrem a řídím se ním. Poslední učitelka byla vládkyně ohně Kazakan. Byla úplně jiná než ostatní vládci, byl v ní něco výjimečného. Tan, Guen a Kazakan byli ti nejlepší učitelé, rád bych je opět viděl. Protože jednoho dne, když jsem si myslel, že jsem připravený odešel jsem. V té době jsem nevěděl kam mám namířeno. Poznával jsem tolik nových lidí, všichni byli nadšený, že konečně spatřili nového Avatara.

V životě jsem měl spousta radosti, dobrodružství, poznávání nových věcí, ale měl jsem taky hodně špatné časy. Často jsem chodil za svým kamarádem Akasenem. Povídal jsem mu jak je to úžasný, když chodím po světě, ale hodně krát jsem si všiml jak je jiný.

Akasan se za ty léta hodně změnil a to k horšímu. Musel jsem mu dát sbohem! Od té doby co jsem odešel, Akasan nebyl takový jako předtím. Byl na mě celé ty roky naštvaný, že jsem ho tam nechal, a taky se mi tím pomstil...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sakay sakay | Web | 30. března 2016 v 18:05 | Reagovat

Akasan se pomstil? bude pokračování? :)))

2 descendats descendats | Web | 30. března 2016 v 18:12 | Reagovat

[1]: To víš že bude :) Já bych to takhle nenechala otevřený :-D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama